Wynajem aut a technologia smart vehicle. Większość głównych zakładów produkcyjnych Kia znajduje się w Korei Południowej:

Hwaseong Plant, zdolność produkcyjna Hwaseong w wysokości 600 000 samochodów rocznie.

Lokalizacja naziemna potwierdzona

Sohari Plant, zdolność produkcyjna w Gwangmyeong: 340 000 samochodów rocznie
Gwangju Plant, fabryka silników z byłej Azji, wydajność produkcyjna w Gwangju 620 000 samochodów rocznie.
Rośliny Seosanitarne

Kia wynajem aut posiada również zakłady w Chinach, Meksyku, Słowacji, Stanach Zjednoczonych i Wietnamie:

  • Zakład Żylina, Żylina, Słowacja krótkoterminowy wynajem aut
  • Yancheng Plant, Jiangsu, Chiny długoterminowy wynajem aut
  • Chu Lai Plant, Quang Nam, Wietnam średnioterminowy wynajem aut
  • West Point Plant, Georgia, USA wypożyczalnia samochodów z lotniska
  • Monterrey Plant, Pesquería (Nuevo León) w Meksyku.

Akcentowanie projektowania wypożyczalni samochodów w Poznaniu
Począwszy od 2006 r., Kia określiła projekt jako swój „kluczowy motór przyszłego rozwoju” – co doprowadziło do zatrudnienia w 2006 r. Petera Schreyera i zatrudnienia w 2005 r. Tom Kearnsa na stanowisko dyrektora ds. projektowania. Schreyer pracował wcześniej w Audi (projektując Audi TT) i Volkswagen oraz zdobył nagrodę za wzornictwo Republiki Federalnej Niemiec. Kearns wcześniej pracował w Cadillac jako dyrektor generalny ds. projektowania i był odpowiedzialny za wpływanie na kierunek Cadillac’ a w kierunku twardych kątów i ostrych linii w ich projekcie.

Wynajem aut a technologia smart vehicle

Od tamtej pory Schreyer pełnił kluczową rolę w całkowitej modernizacji składu Kii nadzorując działalność projektową w centrach projektowych Kia we Frankfurcie, Los Angeles, Tokio i Namyang

Design Center w Korei Południowej wynajem aut

wynajem-samochodow-poznan-wakacje

Wraz z koncepcyjnym pojazdem Kee, pokazanym na targach Motor Show we Frankfurcie w 2007 r., Kia wynajem autwprowadziła nową korporacyjną maskownicę, aby stworzyć rozpoznawalną „twarz” dla marki. Znany jako Tygrys Nose, Schreyer wskazał, że chciał „potężnego sygnału wizualnego, pieczęci, identyfikatora. Przód samochodu potrzebuje takiego uznania, to wyrażenie. Samochód potrzebuje twarzy i myślę, że nowa twarz Kia jest mocna i charakterystyczna. Widoczność jest niezbędna, a twarz powinna natychmiast umożliwić identyfikację Kia nawet z odległości.”Schreyer opisał, jak Kia Tiger Nose zaczęła być tak, jak on wyjaśnił:”Właśnie pracowałem nad samochodem i po prostu myślałem o różnych możliwościach, i nagle ją znalazłem.”Komentując nową kratkę podpisów w 2009 roku:”Od teraz będziemy ją mieć na wszystkich naszych samochodach”. Od tamtej pory Kia Kia zaprezentowała Tiger Nose we wszystkich swoich samochodach, od kompaktowej Kia Soul, poprzez nowy, obrzydliwy design Kia Optima, aż po większy SUV, Kia Sorento.

Czytaj również Wypożyczalnia samochodów Technologia Smart Vehicle

Od 2013 roku samochody Kia są co roku wyróżniane nagrodą International Car of the Year.
W przeszłości samochody Kia były bardzo neutralne. Kiedy zobaczyłeś ją w drodze, nie wiedziałeś, czy to koreański czy japoński… Myślę, że bardzo ważne jest, abyś był w stanie rozpoznać Kia wynajem aut na pierwszy rzut oka. ”