Nasz sklep znajdujący się w Białymstoku specjalizuje się w sprzedaży środków do pielęgnacji auta, są to przy tym środki wysoce specjalistyczne, stosowane przez profesjonalistów w renowacji aut i przywracaniu ich do drugiego życia w obrocie handlowym używanych samochodów. Upiększony dzięki nim samochód nie tylko wygląda wręcz jak nowy, ale też pięknie pachnie wewnątrz, a co najważniejsze, wygląda tak, jakby poprzedni właściciel traktował go jak najważniejszy przedmiot w życiu.

Auto detailing z zastosowaniem sprzedawanych przez nas środków do pielęgnacji auta w nierzadkich przypadkach pozwala mieć poczucie posiadania niemal nowego samochodu. Skuteczność opisywanych środków jest tak wysoka, że przystępując do pracy z ich zastosowaniem ma się pewność, iż samochód zostanie odnowiony w stopniu optymalnym, że już nic więcej nie da się z nim zrobić. Oczywiście nie usuwają one wad, jak chociażby zarysowania, jednak usuwają wszelki brud, również ten wieloletni. Natomiast o aktywnej pianie do mycia samochodu poczytasz na:

autko po auto detailingu

Dedykowane myjniom środki do pielęgnacji auta

Wśród środków przeznaczonych do pielęgnacji aut na większą skalę znajdują się w naszym sklepie m.in.:

  • preparaty myjące: usuwające brud, szampony polerujące, neutralne, aktywne piany (o różnych ph), preparaty pianowe i inne,
  • preparaty do pielęgnacji: woski osuszające, wspomagające osuszanie, politurowe, ochronne oraz klasyczne woski samochodowe,
  • oraz wiele innych: środki do usuwania owadów, proszki do myjni, czyszczące aluminium, osuszacze z nabłyszczaczami, preparaty zapachowe, środki do mycia felg, piany redukujące.

Kosmetyki i inne środki do pielęgnacji auta

Natomiast kosmetyki i inne środki do pielęgnacji auta dzielone są właściwie na trzy rodzaje, a sprzedawane są klientom indywidualnym w mniejszej objętości, niż ta dedykowana myjniom. Wyróżnia się wśród nich:

  • preparaty do mycia szyb – środki uznanych producentów niezwykle skutecznie usuwające z szyb wszelkie zabrudzenia,
  • preparaty do zewnętrznego mycia samochodu – w tym tradycyjne, usuwające brud oraz nowoczesna, jak piany aktywne i szampony,
  • preparaty do konserwacji – ze szczególnym uwzględnieniem wosków do lakieru ale nawet chusteczek pielęgnujących tapicerkę.

Samochód zawsze jak nowy

Dzięki sprzedawanym przez nas środkom do pielęgnacji auta można mieć pewność, że samochód restaurowany dzięki nim będzie zawsze wyglądał idealnie. Jednak poza wyglądem istnieją jeszcze inne wrażenia zmysłowe, które nierzadko uchodzą naszej uwadze. Istotny jest tu zapach wewnątrz, który niczym nie będzie się różnił od tego, który cechuje nowe samochody. Warto więc poza wzrokiem również inne zmysły zaspokoić.