Nasza firma oferuje bezpieczne przewozy z Polski do Wielkiej Brytaniii. Przewozimy busami osoby, towary przez Niemcy i Holandię prosto do Anglii w systemie (door to door). Jesteśmy na rynku już od długiego czasu, więc masz pewność, że nasze doświadczenie sprosta twoim oczekiwaniom.


Busy z Polski do Anglii – czemu nie?

Nasze usługi są jednymi z najtańszych na rynku, przestępne ceny, nowoczesne wyposażenie i niesamowity komfort jazdy, to to, co zapewniamy naszym klientom. Busy prowadzone są przez dwóch profesjonalnych kierowców, co gwarantuje bezpieczeństwo i dojazd na miejsce w wyznaczonym czasie.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów ich satysfakcja, dlatego nasze busy do Anglii są dostosowane do długich podróży. W wyposażeniu zapewniamy dwustrefową klimatyzację, ogrzewanie postojowe, elektryczne siedzenia, elektryczne szyby, schowki i miejsca na kubki, TV, DVD. Najciekawszym atutem są małe toalety, które znakomicie sprawdzają się w korkach, gdzie brak możliwości postoju.

busy z Polski do Anglii

Każdy pasażer w cenie ma zapewnione obiady, ciepłe i zimne napoje oraz internet, dzięki czemu kontakt ze światem i zdalna praca nie będą żadnym problemem, a czystą przyjemnością. Współpracując z nami, zyskujesz również możliwość poznania ciekawych ludzi i spojrzenie na nowe horyzonty.

Naszym klientom zapewniamy również przewóz paczek i bagażów. Dostarczamy przesyłki do wielu krajów, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Dzięki nam przesyłanie paczek do Anglii czy innych krajów odbywa się bezpiecznie i bezproblemowo. Dzwonisz lub piszesz, ustalasz wszystko z naszym konsultantem i w wyznaczonym terminie wysyłasz paczkę.

Oczywiście cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wielkości, wagi oraz terminu, w jakim ma być dostarczona na miejsce. Wszystkie te aspekty są ustalane telefonicznie bądź mailowo przez umówionym terminem odbioru paczki. Nasi konsultanci to profesjonaliści w swojej dziedzinie, uprzejmość i komfort rozmowy to coś, czym możemy się pochwalić.

W ustalonym dniu nasz kierowca przyjeżdża pod drzwi po paczkę, wypełnia dokumentację i pozostawia list przewozowy z rachunkiem do opłaty. Po tych czynnościach paczka zostaje zabezpieczona, zapakowana i przekazana w dobre ręce. Po wszystkich czynnościach masz pewność, że twoja przesyłka dojedzie bezpiecznie do celu.

Potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem, jesteśmy świadomi tego, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą dla firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przewozy do Anglii są bardzo ryzykowną decyzją. W związki z powyższym zapewniamy ubezpieczenie przesyłki w cenie, więc masz pewność, że nie pozostaniesz z kwitkiem.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zagwarantować bezpieczeństwo, wysoką jakość usług i co najważniejsze przystępne cenowo oferty. Staramy się, by nasze działania były optymalne i jak najbardziej atrakcyjne. Troszczymy się o każdy szczegół, dzięki nam możesz spać spokojnie bez troski o transport i bagaż.

Dla stałych klientów posiadamy karty klienta, dzięki którym można liczyć na spore rabaty i darmowe przejazdy – busy z Polski do Anglii. Zapraszamy do kontaktu, zbieraj punkty na karcie i wymieniaj je na rabaty.