3. Oszczędzaj £100 poprzez wykupienie ubezpieczenia nadpłaconego.

Kiedy wynajmujesz samochód, cena zazwyczaj obejmuje ubezpieczenie od poważnej awarii, odpisu itp., ale pozostawia rachunek za pierwsze 500 do 1000 funtów. Jeśli są jakieś drobne zadrapania lub zadrapania, na przykład uszkodzenia o wartości 500 funtów, oznacza to, że musisz zapłacić za nie pełną kwotę. Więc wypożyczalnie samochodów starają się przekonać Cię do zakupu super CDW ubezpieczenia na pokrycie tej pierwszej 500 – 1000 funtów. Ale za tydzień pobierają nawet 150 funtów, w porównaniu z 33 funtami kosztu zakupu go niezależnie.

Ubezpiecz4carhire.com jest niezależną firmą ubezpieczeniową, która sprzeda Ci roczną polisę dla Europy za £49, lub £4.75 dziennie za krótsze okresy najmu. wypozyczalniaszczecin.pl

W przeciwieństwie do polis firmy wynajmującej samochód, jej polisy obejmują uszkodzenia szyb, opon, podwozia i dachu, a pozostała część samochodu do kwoty 2.000 funtów za jedno roszczenie. Jeśli uszkodzisz samochód, płacisz firmie wynajmującej nadpłaconą kwotę, a następnie zwracasz się o jej zwrot.

wynajete-auto-kierowca-busa

Auto zastępcze Szczecin oszczędzaj

Czytelnicy, którzy twierdzą, że twierdzą, że obsługa klienta i rozpatrywanie reklamacji jest szybkie i doskonałe.

icarhireinsurance.com jest kolejną firmą w tym obszarze. Roczna polityka europejska wynosi 40 funtów szterlingów, ale nie jest tak kompleksowa.
4. Zignorować wzorzec sprzedaży na biurku inkaso.

To właśnie w tym miejscu trzeba być silnym. Nie przekonuj się do wykupienia ubezpieczenia, za które już zapłaciłeś (powyżej). Po wypełnieniu umowy najmu, lokalny agent spróbuje sprzedać Ci ich Super CDW, który zmniejsza nadmiar do zera. Oni powiedzą, że Twoje ubezpieczenie nie jest ważne (to jest) i spróbują sprzedać Ci ubezpieczenie przedniej szyby, opony i podwozia (jeśli kupiłeś od takich jak Insurance4carhire, będziesz miał to również).

Firma wynajmująca samochód nie jest zobowiązana do

Zakładając, że posiadasz polisę, nie upadaj na nią. Otrzymujemy wiele skarg na to, a firma wynajmująca samochód nie jest zobowiązana do zwrotu pieniędzy, ponieważ kupiłeś dwie polisy – ani nie jest agentem, od którego wynająłeś samochód. Jeśli zapłaciłeś dwa razy, to twój błąd.

Odmawiając dodatkowego ubezpieczenia, wypożyczalnia samochodów „pre-autoryzuje” kwotę pokrywającą nadwyżkę na karcie kredytowej – zazwyczaj 600 funtów w walucie lokalnej. Jest to normalne i pozwala firmie na naładowanie karty nadmiarem, jeśli zdarzy się awaria. W razie potrzeby naliczy również opłatę za paliwo.

Będziesz potrzebował wystarczająco dużo dostępnego kredytu na karcie, aby obsłużyć oba.